توسعه و برنامه نویسی

توسعه و برنامه نویسی

در زمینه توسعه و برنامه نویسی، عصر پایش هم بر روی وب و هم بر روی موبایل ارائه خدمات می کند. پروژه ها تماما پیش از اجرا تحلیل شده و دیاگرام های لازم برای آن ترسیم می گردد. ما قادر هستیم پروژه های شما را بر روی انواع پلتفرم هایی که در تخصص ما باشد، پیاده سازی کنیم.

توسعه و برنامه نویسی تحت وب

راهبرد اساسی عصرپایش، بر پایه نرم افزارهای متن باز بنا نهاده شده است. در این راستا تخصص ما بر روی سکوی LAMP است؛ یعنی ترکیبی از Linux, Apache, MySQL, PHP . این بدین معنی نیست که با دیگر ابزارها تظیر Python, .Net, Javascript, Java, ... کار نکرده باشیم یا اینکه تعصبی بر روی ابزاری خاص داشته باشیم. اما معتقدیم که همیشه می بایست تخصص خود را بر ابزاری خاص قرار دهیم.

صورت مسئله شما هرچه باشد؛ با جرات و جسارت تمام آن را تحلیل خواهیم کرد! و در نهایت بهترین ابزار را برای آن پیشنهاد می دهیم و آن را اجرا می کنیم.

توسعه و برنامه نویسی نرم افزارهای تلفن همراه

به لطف فناوری قدرتمند امروزی، اغلب افراد امروز یک سیستم عامل هوشمند را با خود بر روی گوشی های خود به همراه دارند. هوشمندی ای که آنها را از پشت PC ها و لپ تاپ ها کمی به کنار کشیده است! امروزه حجم قابل توحهی از مردم و بویژه نوجوانان و جوانان کارهای روزمره خود را تلفن های خود انجام میدهند.

ما قادر هستیم برنامه های تلقن های همراه بر روی سکوی Android و یا iOS و یا حتی Windows Phone برای شما تولید کنیم. البته برای تولید آنها بسته به صورت مسئله شما ممکن است از تکنولوژی ها متفاوتی استفاده کنیم.

در صورت تمایل قادر هستیم حتی به صورت ساعتی پروژه های شما را توسعه دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

 

سوالات متداول

وبسایت من براساس سامانه ی مدیریت محتوای محبوب نظیر وردپرس، جوملا و یا دروپال پیاده سازی شده است. آیا می توانید تغییرات مدنظر ما را بر روی آنها اعمال کنید و یا برای ما ماژول نویسی کنید؟

بله، می توانیم براساس نیاز شما ماژول های مورد نظر شما را در سامانه های مدیریت محتوای یاد شده بنویسیم. با ما در تماس باشید.

آیا شما برنامه نویسی سفارشی تحت وب انجام می دهید؟

بله، ما می توانیم هرگونه پلتفرمی را برای شما در نهایت کیفیت و کارآیی پیاده سازی کنیم.

کد خبر: 106 | 14:45، 1395-01-31 نسخه چاپی ارسال به

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.