چگونه استوری‌های بیشتر از ۱۵ ثانیه را در اینستاگرام پست کنیم؟

چگونه استوری‌های بیشتر از ۱۵ ثانیه را در اینستاگرام پست کنیم؟

به گزارش عصر پایش؛ قابلیت استوری اینستاگرام این روزها محبوبیت زیادی میان کاربران پیدا کرده و روز به روز شاهد بیشتر شدن این محبوبیت هستیم. توسط این قابلیت شما می‌توانید تصاویر و یا ویدیو‌های خود را برای مدت 24 ساعت در حساب اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید.

اما یکی از محدودیت‌هایی که در قابلیت استوری اینستاگرام موجود بوده، 15 ثانیه‌ای بودن ویدیوها در آن است. به‌طوری که هر شخص تنها می‌تواند در یک استوری، یک ویدیو 15 ثانیه‌ای پست کند.

متاسفانه این محدودیت از طرف اینستاگرام بنا شده و نمی‌توانید به هیچ طریق با آپلود ویدیویی بیشتر از 15 ثانیه، خلاف آن را انجام دهید.

اما راهی برای دور زدن این محدودیت وجود داشته که توسط آن قادر خواهید بود ویدیو خود را با هر مدت زمانی در استوری اینستاگرام خود پست کنید. در واقع با این روش ویدیو کامل شما به چند ویدیو 15 ثانیه تقسیم خواهد شد و شما باید این تکه‌های 15 ثانیه را پشت سر هم برای استوری خود آپلود کنید.

برای این ترفند نیاز به یک برنامه ویرایشگر ویدیو با توانایی Trim دارید تا ویدیو‌های‌تان را به بخش‌های 15 ثانیه‌ای تبدیل و  در اینستاگرام آپلود کند.

اپلیکیشن Continual برای کاربران iOS بوده و اصل کارش تبدیل‌ ویدیو به قطعه‌های 15 ثانیه برای آپلود استوری است.

استوری

اما کاربران اندروید می‌توانند از برنامه VidTrim برای قطعه قطعه کردن ویدیو‌های مورد نظرشان استفاده کنند. این برنامه هم مانند Continual رایگان بوده و از پلی‌استور قابل دانلود است.

البته طرز کار با VidTrim کمی متفاوت بوده و شما باید به صورت دستی خودتان ویدیو را 15 ثانیه 15 ثانیه جدا کنید. با این وجود باید حواس‌تان به دقیق بودن مدت زمان هر قطعه از ویدیو‌ها باشد. 

استوری
کد خبر: 1332 | 15:00، 1396-06-14 نسخه چاپی ارسال به

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.