چگونه صدای‌های لمس گوشی را غیر‌فعال کنید؟

چگونه صدای‌های لمس گوشی را غیر‌فعال کنید؟

به گزارش عصر پایش به نقل از آی تی رسان، تنظیمات(Settings) را باز کنید و پایین بیاید تا به صدا (Sound) برسید.

    شما چند گزینه تنظیم صدا را مشاهده خواهید کرد. گزینه Advanced را انتخاب تا بقیه گزینه‌ها را دیده شوند.
    سپس به پایین بیاید تا گزینه Other sounds and vibrations را ببینید.
    ما پیشنهاد می‌کنیم تمام موارد را با دقت، غیر فعال کنید، به جز گزینه Charging sounds، تا زمانی که اتصال شارژر به گوشی‌تان تائید می‌شود، شما را باخبر سازد.

صدا‌های لمسی (Touch sounds) به کلیه اصواتی که با لمس و تپ (ضربه) زدن به صفحه نمایش گوشی، به گوش می‌رسد، اطلاق می‌شود. شاید مایل باشید گزینه Vibrate on tap را نیز خاموش کنید تا کمی در مصرف شارژ باتری هم صرفه‌جویی نمایید. صدای قفل صفحه نمایش (Screen locking sounds) نیز چیز بیهوده‌ای است؛ می‌توانید از آن هم صرف نظر و غیر‌فعالش کنید. حتی صدای شماره‌گیر در زمانی که با کسی تماس می‌گیرید نیز قطع کنید، بیش از ۴۰ سال است که در تمام تماس‌ها از همین صدای انتظار پشت خط استفاده می‌شود. پس با کمی سکوت به صدای آن تنوع دهید!

در گوشی‌های iOS، صدا‌های در نظر گرفته شده برای لمس و ضربه، قابل مقایسه با اندروید نیست اما شما می‌توانید صدای کلیک کیبورد و قفل صفحه نمایش را بردارید. پس مسیر Settings و سپس Sound (در گوشی‌های آی‌فون ۷ و گوشی‌های آی‌فون جدیدتر به عنوان گزینه Sounds&Haptics درج شده است) را بروید. به پایین ادامه دهید و رسیدیم، همین‌ جاست. شما می‌توایند گزینه‌های Lock Sounds و Keyboard Clicks را غیر‌فعال کنید.

کد خبر: 2507 | 13:30، 1396-11-08 نسخه چاپی ارسال به

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.