آه از غمی که تازه شود با غمی دگر ...

آه از غمی که تازه شود با غمی دگر ...

بسمه تعالی

آه از غمی که تازه شود با غمی دگر / جز همدلی نباشدمان مرهمی دگر

عصر پایش بدینوسیله تاثر و اندوه خود را از حادثه ی پیش آمده در پرواز اکراین اعلام میدارد و برای شهدای این پرواز از خداوند منان طلب مغفرت و برای بازماندگان ایشان طلب صبر می نماید. متاسفانه با خبر شدیم جناب آقای محمد صالحه و همسر ایشان نیز در این پرواز بوده اند.

ایشان یکی از قوی‌ترین، باهوش‌ترین و نجیب‌ترین برنامه‌نویسان ایرانی بود که برای ادامه‌ تحصیلات دکتراش به دانشگاه تورنتوی کانادا می‌رفت. در کانادا جلسه‌ قرآن می‌گرداند، از بچه‌های معتقد و انقلابی بود و قصد داشت پس از اتمام دکترا به ایران بازگردد. سال‌ها مدیر فنی شرکت بیان بود و در تولید محصولات دانش بنیان متعددی نقش کلیدی داشت. مدال نقره المپیاد کشوری کامپیوتر ۸۲، مقام سوم مسابقات جهانی روبوکاپ شبیه سازی فوتبال ۲۰۰۴، مقام دوم مسابقات جهانی روبوکاپ شبیه سازی امداد ۲۰۰۷، مقام هفتم مسابقات ACM منطقه ای غرب آسیا  ۲۰۰۹، مدال طلای المپیاد دانشجویی کامپیوتر ۸۹ بخشی از افتخارات علمی ایشان بوده است. ایشان مدتی هم در پیام رسان بله فعال و جزو تیم توسعه بوده اند.

4384260.jpg

بی شک فقدان عزیزانی چون او در این روزگار غمی سترک است و تاسفی بزرگ.. گرچه امروز ایشان بار سفر بسته اند لیکن راه آنها باقی است و قطعا ایشان الگوی مناسبی برای هم صنفی های خود خواهد بود.

روابط عمومی عصرپایش

کد خبر: 2824 | 17:45، 1398-10-20 نسخه چاپی ارسال به

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.