دانلود کتاب "داستان پردازی با داده ها" یا همان Storytelling with Data

دانلود کتاب
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که خواسته باشید نتیجه پژوهشی را که زحمت زیادی برای آن کشیده اید به مخاطبتان عرضه کنید امام نتوانسته اید آنچه را به آن دست یافته اید به اون انتقال دیهید. به عبارت دیگر نتوانسته اید نتیجه  مطلوب و اثری را که که میخواستید بر مخاطب بگذارید و او جان کلام شما را درنیافته است. در این گونه موارد شاید به سراغ تهیه نمودار و پاورپوینت رفته باشید تا توجه مخاطب را جلب کنید امام باز هم موفق نبوده اید. چرا اینگونه است؟ چرا پیام درست منتقل نشده است؟

این کتاب پاسخی است به این پرسش؛ راهنمایی گام به گام است که به شما کمک می کند مخاطب و بستر تعامل پیام را بشناسید و بدانید که به چه چیزهایی توجه می کند تا بتوانید داده ها، اطلاعات و پیام هایتان را به درستی به مخاطبتان منتقل کنید. در جایی از کتاب میخوانیم:

وارد شرکت گوگل شدم، در تیم تحلیل افراد. گوگل سازمانی داده محور است - تاحدی که حتی از تحلیل ها و داده هایی استفاده می کند که معمولا مورد توجه نیست: مثل داده هایی مربوط به منابع انسانی. تیم تحلیل افراد گزوهی از متخصصان تحلیل داده است که در بخش منابع انسانی گوگل سازمان دهی شده است. رسالت این تیم این است که از داده محور بودن تصمیم هایی که افراد در گوگل میگیرند اطمینان حاصل کند - تصمیم هایی در مورد دیگر نفرها و یا افزادی که در آینده به شرکت اضافه می شوند. موقعیتی فوق العاده نصیبم شده بود تا بتوانم مهارت های داستان پردازی با داده هایم را بهبود ببخشم و از تحلیل ها و داده های برای درک بهتر فاریندهای تصمیم گیری و بهبود آنها در زمینه هایی مانند استخدام هدفمند ، حفظ مشارکت و انگیزه کارمندان ، تشکیل تیم های کارا و حفظ استعداد ها استفاده کنم.

در ادامه لینک دانلود اصل کناب را به زبان انگلیسی برای شما قرار داده ایم؛ لیکن اخیرا نشر آریاناقلم این کتاب را ترجمه کرده است و نمونه ای از صفحات کتاب را نیز برای دانلود گذاشته است که آن را نیز برای دانلود برای شما گذاشته ایم. بدیهی است که برای تهیه کتاب می بایست آن را خریداری کنید. در صورت تمایل می توانید با مراجعه به صفحه وبسایت آرایاناقلم آن را خریداری کنید.

Storytelling-with-data-cover-jpg.jpg
کد خبر: 2826 | 19:45، 1399-03-12 نسخه چاپی ارسال به

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.