تغییرات سخت افزاری سرورها و نوسانات این روزها

تغییرات سخت افزاری سرورها و نوسانات این روزها

این روزها با تغییرات کنترل نشده نرخ ارز شرکت های هاستینگ با مشکلات جدی برای ارائه خدمات به خصوص در حوزه های بین الملل مواجه شده اند. با توجه به اینکه مقوله هاستینگ چیزی نیست که بتوان آن را 100 درصد مستقل و بومی سازی کرد بنابراین قطعا بر اثر نوسانات روزانه بازار ارز دلار و یورو قیمت های سرویس های هاستینگ حداقل ماهانه افزایش پیدا می کند و متاسفانه کسی نیز پاسخگوی این بی نظمی ها و نواسانات نیست. در این میان "عصر پایش" با تغییرات مداوم در نحوه مدیریت و بهره گیری از سرویس ها تا به امروز سعی کرده قیمت سالیانه خود را در طول سال تغییر ندهد لیکن ادامه این روند می تواند صدمات جبران ناپذیری به بدنه استارت آپی و نوپای کشور وارد کند چراکه شرکت های نوپا قادر به پرداخت برخی قیمت هایی که هم اکنون در بازار برای هاستینگ وجود دارد نیستند و ما نیز از این قضیه مستثنی نیستیم.

ما از اواخر سال گذشته با انتقال بخشی از سرورهای خود به "آسیاتک" بر آن شدیم که زیر ساخت بهتری از لحاظ پهنای باند و ارائه سرویس برای مشتریان خود فراهم کنیم و با کاستن هزینه های سرورهای خارج از کشور کماکان در حال سرویس دهی حرفه ای بر روی سرورهای فرانسه و آلمان خود هستیم و این رویه را به عنوان یک اصل و استراتژی جدی هماره پی خواهیم گرفت.

از شما مشتریان و مخاطبین عزیز عصر پایش که در این سال ها با ما همراه بوده اید کمال تشکر را داریم و امید داریم در آینده ای نزدیک بتوانیم گام های بلندتری در ارائه سرویس های بهتر و با کیفیت برداریم.

تیم پشتیبانی 

 

کد خبر: 2829 | 12:45، 1399-04-02 نسخه چاپی ارسال به

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.