چطور رمز عبور اینستاگرام خود را بازیابی کنیم؟

چطور رمز عبور اینستاگرام خود را بازیابی کنیم؟

به گزارش عصر پایش؛ برای بسیاری از شما پیش آمده است، به هر دلیلی رمزعبور خود را هنگام وارد شدن در شبکه‌ های اجتماعی مختلف فراموش کنید. در این مقاله آموزشی به شما یاد می‌دهیم اگر به هر دلیلی رمزعبور خود را در اینستاگرام فراموش کردید، چگونه آن را بازیابی کنید.

شما می‌ توانید به دو روش رمزعبور خود را بازیابی کنید، یک روش استفاده از ایمیلی است که در روز ثبت‌ نام وارد کردید و  روش دوم استفاده از فیس‌ بوک است.

بازیابی رمزعبور اینستاگرام از طریق ایمیل

 وارد صفحه اصلی اینستاگرام شوید. گزینه  Get Help Signing in را انتخاب کنید.

در مرحله بعدی دو روش را برای بازیابی می‌ توانید انتخاب کنید. اگر برگه User Name را انتخاب کردید، باید ایمیلی که روز نخست با آن ثبت‌ نام نمودید را وارد کنید تا لینک فعال سازی به آدرس شما ایمیل شود. در صورتی که برگه Phone را انتخاب کنید، لینک فعال سازی به شماره تلفن شما ارسال می‌ شود. یکی از دو روش را انتخاب کنید، مشخصات مورد نیاز را وارد کنید و گزینه Send Login Link را انتخاب کنید. در صورتی که ایمیلی که برای ثبت‌ نام وارد کردید را فراموش نمودید، نگران نباشید زیرا از طریق شماره تلفن می‌ توانید لینک فعال سازی را دریافت نمایید.

پس از دریافت لینک‌ فعال سازی از طریق ایمیل و یا شماره تلفن خود، بر روی آن کلیک کنید. پس از آن صفحه‌ ای برای شما باز می‌ شود که شما باید گزینه Reset Password را انتخاب کنید. اکنون وارد صفحه‌ ای می‌ شوید که باید رمزعبور جدید را وارد کنید. اکنون می‌ توانید با رمزعبور جدیدی که تعریف کردید، وارد اکانت اینستاگرام خود شوید.

بازیابی رمزعبور اینستاگرام از طریق فیس‌بوک

وارد صفحه اصلی اینستاگرام شوید. گزینه Log in with Facebook را انتخاب کنید. توجه کنید این گزینه تنها زمانی برای شما فعال و قابل استفاده است که پیش از این حساب اینستاگرام خود را به فیس‌بوک وصل کرده باشید. حال مشخصات فیس‌بوک خود را وارد کنید و گزینه Login را انتخاب کنید. پس از آن Instagram حسابی را که اخیرا به حساب فیس‌بوک‌تان وصل کرده‌اید را نشان می‌ دهد و گزینه مورد نظر در اختیار شما قرار می‌ گیرد که می‌ توانید رمزعبور جدید را برای حساب اینستاگرام خود تعریف کنید.

کد خبر: 800 | 22:45، 1396-04-06 نسخه چاپی ارسال به

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.